Leto do barcelony

Barcelona na dosah: Jak dlouho trvá let?

autor: | Říj 13, 2023 | 0 komentářů

Z Prahy do Barcelony

Letiště Václava Havla v Praze (Ruzyně) je jedním z hlavních vstupních bodů do Evropy a nabízí několik možností letu do Barcelony.

  • Přímý let: Pokud máte štěstí a můžete využít přímý let, doba trvání letu z Prahy do Barcelony se obvykle pohybuje mezi 2 a 3 hodinami. Tato varianta je ideální pro ty, kteří preferují rychlou dostupnost k této populární destinaci.
  • Let s přestupem: Pokud se rozhodnete pro let s přestupem, například přes Paříž nebo Frankfurt, můžete očekávat prodloužení letu na celkovou dobu trvání mezi 4 a 8 hodinami, v závislosti na délce přestupu.

     

Z Vídně do Barcelony

Letiště Vídeň je dalším evropským letištěm, odkud lze cestovat do Barcelony.

  • Přímý let: Přímé lety z Vídně do Barcelony mají obdobné doby trvání jako z Prahy, trvají zpravidla průměrně 2h. 23minut.
  • Let s přestupem: Pokud budete muset provést přestup, nejběžnějšími mezipřistáními jsou Frankfurt, Mnichov nebo Paříž. Doba trvání takového letu bude záviset na trase a délce přestupu.

     

Z Drážďan do Barcelony

Pro cestující z Německa, Letiště Drážďany může být vhodným výchozím bodem pro cestu do Barcelony.

  • Přímý let: Přímé lety z Drážďan do Barcelony jsou méně běžné než z větších letišť, ale přesto mohou být dostupné. Doba trvání takového letu může být kolem 3 hodin.
  • Let s přestupem: Vzhledem k menšímu provozu na letišti v Drážďanech budete pravděpodobně muset provést přestup na některém z větších evropských letišť, což prodlouží dobu trvání letu na obdobné úrovně jako u přestupů z jiných menších letišť.

S láskou napsali a zveřejnili tým

Tipy

Inspirace 

7 tipů, co vidět v Malmö 

7 tipů, co vidět v Malmö 

Třetí největší město Švédska ležící na jihu země v regionu Scania. To je Malmö, které omývají vody Øresundské úžiny oddělující Švédsko od Dánska. Mnozí tak mohou Malmö znát ve spojení s Øresundským mostem vedoucí přes Øresund až do Kodaně. Malmö toho však nabízí...

Kodaňská čtvrť Kastrup

Kodaňská čtvrť Kastrup

Kodaňská městská část Kastrup leží v jižní části Kodaně, konkrétně na ostrově Amager. Pokud byste ji chtěli navštívit, museli byste se vydat na východní pobřeží ostrova, do obce Tårnby. Tato městská část je známá především díky zdejšímu mezinárodnímu letišti, které...

Tajemství Pevnosti Wisłoujście

Tajemství Pevnosti Wisłoujście

Pevnost Wisłoujście je historická stavba, která stojí u ústí řeky Visly do Baltského moře. Tato pevnost byla postavena v 15. století jako obranné dílo proti nepřátelským lodím. V průběhu staletí sloužila jako vojenská základna, ale také jako muzeum a dnes je jednou z...

Share This