Romantický útěk od každodenních starostí: Hotel Mlýn Karlštejn

autor: | Zář 20, 2023

Představte si útulný pokoj s výhledem na malebnou řeku Berounku, stylovou restauraci s terasou a příjemné relax centrum. To vše a mnohem více nabízí Hotel Mlýn Karlštejn. Stane se vaším perfektním útočištěm pro romantický víkend.

Za zážitky do Českého krasu

Pokud byste rádi vyrazili za odpočinkem, jen kousek od Prahy se nachází okouzlující Hotel Mlýn Karlštejn. Nachází se na břehu řeky Berounky a je obklopen krásnou přírodou. Lidé sem s oblibou vyráží z různých lokalit. Můžete sem uniknout od ruchu velkoměsta a užít si relax. Ovšem centrum Prahy se nachází jen 25 kilometrů daleko, může tak jít o skvělý výchozí bod pro další výlety.

Komfort pro náročné klienty

Ubytování nedaleko Karlštejna si zamilujete nejen díky idylické poloze, ale také díky rozmanité nabídce. K dispozici je více než dvacet pokojů – dvoulůžkové a třílůžkové, ale i nadstandardní romantické pokoje. Vyberete si tak ubytování, které vyhoví vašim potřebám. Samozřejmostí je vkusné a moderní vybavení. Nechybí klimatizace, minibar a Wi-Fi připojení, což zaručuje pohodlí a ničím nerušenou relaxaci. V hotelu je navíc relax centrum se saunou, vířivkou a fitness.

Objevte kouzlo lokality

V okolí Karlštejna leží hned několik zajímavých míst. Můžete tak vyrazit za zážitky, přírodou vás provedou stezky pro pěší i cyklisty. Samozřejmě byste si neměli nechat ujít samotný hrad, a to včetně prohlídky vinných sklípků. Skvělé zážitky nabízí také golfový resort, který je v blízkosti Karlštejnu. Jen o pár kilometrů dál pak leží také Velká a Malá Amerika – známé vápencové lomy, kde je krásný výhled a můžete se něco dozvědět o historii těžby a vzniku lomů.

Hotel Mlýn Karlštejn není jen místem k přenocování. Jde o destinaci spojující romantiku, přírodu a moderní komfort. Čeká vás zde příjemná relaxace, spousta romantiky a dobrodružství. Prostředí hotelu i jeho okolí nabízí širokou škálu zážitků.

S láskou napsali a zveřejnili tým

Tipy

Inspirace 

Gdanská historická radnice

Gdanská historická radnice

Gdanská historická radnice je jednou z nejvýznamnějších památek polského města Gdaňsk. Tato goticko-renesanční stavba byla postavena v letech 1379–1492 jako sídlo městské samosprávy. Radnice sloužila také jako místo konání slavnostních obřadů, hostin a kulturních...

Park Langelinie – zelená oáza v srdci Kodaně

Park Langelinie – zelená oáza v srdci Kodaně

Park Langelinie je jedním z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších parků v dánské metropoli. Nachází se na nábřeží Øresundu, nedaleko od slavné sochy Malé mořské víly. Park byl založen v roce 1885 jako součást promenády kolem pevnosti Kastellet. Nabízí nádherné výhledy...

7 Tipů na dovolenou u moře v Polsku

7 Tipů na dovolenou u moře v Polsku

Při plánování dovolené u moře vás možná první napadnou destinace jako Chorvatsko, Itálie nebo Řecko. Proč ale nezkusit něco jiného a vyrazit do Polska? Polské pobřeží Baltského moře nabízí krásné pláže, historická města, přírodní parky a spoustu zábavy. V tomto článku...

Share This