Romantický útěk od každodenních starostí: Hotel Mlýn Karlštejn

autor: | Zář 20, 2023

Představte si útulný pokoj s výhledem na malebnou řeku Berounku, stylovou restauraci s terasou a příjemné relax centrum. To vše a mnohem více nabízí Hotel Mlýn Karlštejn. Stane se vaším perfektním útočištěm pro romantický víkend.

Za zážitky do Českého krasu

Pokud byste rádi vyrazili za odpočinkem, jen kousek od Prahy se nachází okouzlující Hotel Mlýn Karlštejn. Nachází se na břehu řeky Berounky a je obklopen krásnou přírodou. Lidé sem s oblibou vyráží z různých lokalit. Můžete sem uniknout od ruchu velkoměsta a užít si relax. Ovšem centrum Prahy se nachází jen 25 kilometrů daleko, může tak jít o skvělý výchozí bod pro další výlety.

Komfort pro náročné klienty

Ubytování nedaleko Karlštejna si zamilujete nejen díky idylické poloze, ale také díky rozmanité nabídce. K dispozici je více než dvacet pokojů – dvoulůžkové a třílůžkové, ale i nadstandardní romantické pokoje. Vyberete si tak ubytování, které vyhoví vašim potřebám. Samozřejmostí je vkusné a moderní vybavení. Nechybí klimatizace, minibar a Wi-Fi připojení, což zaručuje pohodlí a ničím nerušenou relaxaci. V hotelu je navíc relax centrum se saunou, vířivkou a fitness.

Objevte kouzlo lokality

V okolí Karlštejna leží hned několik zajímavých míst. Můžete tak vyrazit za zážitky, přírodou vás provedou stezky pro pěší i cyklisty. Samozřejmě byste si neměli nechat ujít samotný hrad, a to včetně prohlídky vinných sklípků. Skvělé zážitky nabízí také golfový resort, který je v blízkosti Karlštejnu. Jen o pár kilometrů dál pak leží také Velká a Malá Amerika – známé vápencové lomy, kde je krásný výhled a můžete se něco dozvědět o historii těžby a vzniku lomů.

Hotel Mlýn Karlštejn není jen místem k přenocování. Jde o destinaci spojující romantiku, přírodu a moderní komfort. Čeká vás zde příjemná relaxace, spousta romantiky a dobrodružství. Prostředí hotelu i jeho okolí nabízí širokou škálu zážitků.

S láskou napsali a zveřejnili tým

Tipy

Inspirace 

Zažijte Lipno naplno: 10 tipů pro 2024

Zažijte Lipno naplno: 10 tipů pro 2024

Původní dřevařská obec se od poloviny 20. století, kdy byla dokončena stavba vodní nádrže Lipno, proměňuje v čím dál populárnější rekreační dovolenkové středisko. Kromě řady penzionů, hotelů a kempů tu objevíte například aquapark a bobovou dráhu, v zimě pak lyžařský...

7 tipů na výlety s dětmi v zimě

7 tipů na výlety s dětmi v zimě

Užijte si den s dětmi na maximum i v zimě. Máme pro vás 7 tipů na místa, která jsou jako dělaná pro jednodenní rodinný výlety. Najdete mezi nimi nenáročné procházky v přírodě, návštěvu samotného Ježíška, výlety do skal i řešení na dny, kdy počasí venkovním aktivitám...

Share This