Romantický útěk od každodenních starostí: Hotel Mlýn Karlštejn

autor: | Zář 20, 2023

Představte si útulný pokoj s výhledem na malebnou řeku Berounku, stylovou restauraci s terasou a příjemné relax centrum. To vše a mnohem více nabízí Hotel Mlýn Karlštejn. Stane se vaším perfektním útočištěm pro romantický víkend.

Za zážitky do Českého krasu

Pokud byste rádi vyrazili za odpočinkem, jen kousek od Prahy se nachází okouzlující Hotel Mlýn Karlštejn. Nachází se na břehu řeky Berounky a je obklopen krásnou přírodou. Lidé sem s oblibou vyráží z různých lokalit. Můžete sem uniknout od ruchu velkoměsta a užít si relax. Ovšem centrum Prahy se nachází jen 25 kilometrů daleko, může tak jít o skvělý výchozí bod pro další výlety.

Komfort pro náročné klienty

Ubytování nedaleko Karlštejna si zamilujete nejen díky idylické poloze, ale také díky rozmanité nabídce. K dispozici je více než dvacet pokojů – dvoulůžkové a třílůžkové, ale i nadstandardní romantické pokoje. Vyberete si tak ubytování, které vyhoví vašim potřebám. Samozřejmostí je vkusné a moderní vybavení. Nechybí klimatizace, minibar a Wi-Fi připojení, což zaručuje pohodlí a ničím nerušenou relaxaci. V hotelu je navíc relax centrum se saunou, vířivkou a fitness.

Objevte kouzlo lokality

V okolí Karlštejna leží hned několik zajímavých míst. Můžete tak vyrazit za zážitky, přírodou vás provedou stezky pro pěší i cyklisty. Samozřejmě byste si neměli nechat ujít samotný hrad, a to včetně prohlídky vinných sklípků. Skvělé zážitky nabízí také golfový resort, který je v blízkosti Karlštejnu. Jen o pár kilometrů dál pak leží také Velká a Malá Amerika – známé vápencové lomy, kde je krásný výhled a můžete se něco dozvědět o historii těžby a vzniku lomů.

Hotel Mlýn Karlštejn není jen místem k přenocování. Jde o destinaci spojující romantiku, přírodu a moderní komfort. Čeká vás zde příjemná relaxace, spousta romantiky a dobrodružství. Prostředí hotelu i jeho okolí nabízí širokou škálu zážitků.

S láskou napsali a zveřejnili tým

Tipy

Inspirace 

Pláž Xigia Zakynthos

Pláž Xigia Zakynthos

Pláže Xigia jsou cítit již na metry daleko. A to hlavně díky sirným pramenům, které tu vyvěrají. Kromě typického zápachu sirné prameny ovlivňují také barvu vody, což však nemá na koupání žádný negativní vliv. Naopak. Díky vysokému obsahu síry je zde koupání vhodné i z...

Stockholm: Prozkoumejte kouzlo švédské metropole

Stockholm: Prozkoumejte kouzlo švédské metropole

Ne nadarmo se mu přezdívá Benátky severu. Nejenže totiž Stockholm nabízí vše od krásných památek až po muzeum slavné pop kapely, ale všudypřítomná zeleň a vodní plochy zajistí, že se budete cítit jako v ráji. Co navštívit ve Stockohlmu, pokud se sem vydáte? ...

Město Granada

Město Granada

Granada je právem nejnavštěvovanějším místem v Andalusii. A to hlavně díky své bohaté historii a krásným památkám. Jestli se do Granady plánujete vydat, máme pro vás několik tipů. Aneb kdy vyrazit do Granady, co zde navštívit a kde se ubytovat? Granadu navštivte na...

Share This