kolobřeh

Kołobrzeg – Klenot polského pobřeží

autor: | Led 16, 2024 | 0 komentářů

Kolobřeh je malebné přímořské letovisko, které nabízí mnoho překvapivých míst a atrakcí. Můžete se těšit na pláže, lesy, jezera a písečné duny, a to je jen přírodní krása. Zábavní parky, historické budovy a rušné ulice také pomáhají udělat z Kolobřehu skvělé místo k návštěvě třeba v letních měsících.

Odpočinek v lázních

Kolobřeh je známý jako lázeňské město a nabízí mnoho různých lázeňských služeb. Můžete si vychutnat masáže, sauny, vířivky a další procedury, které vám pomohou uvolnit se a odpočinout si.

kolobřeh

Procházka po pobřeží a krásný Maják

Maják v Kolobřehu je jedním z nejvýznamnějších památek v oblasti. Maják byl postaven v roce 1945 a je vysoký 26 metrů. Můžete si prohlédnout maják z blízka a vychutnat si nádherný výhled na okolní krajinu.

Nejdelší molo

Molo je jedním z nejdelších mol v Polsku. Molo je dlouhé 220 metrů a nabízí nádherný výhled na moře. Můžete si zde prohlédnout mnoho různých obchodů a stánků a vychutnat si nádherný výhled na okolní krajinu.

Nejlepší nabídky ubytování v této obasti >>

Pláže v okolí Kolobřehu

Kolobřeh má nádherné pláže, které jsou neuvěřitelně dlouhé, nádherné a divoké. Pláže jsou ideální pro ty, kteří chtějí relaxovat a užívat si slunce a moře. Pokud máte rádi vodní sporty, můžete si pronajmout kajak nebo windsurfingovou desku a užít si vodu. 

Najdete ze solný trh

Solný trh v Kolobřehu je jedním z nejvýznamnějších trhů v oblasti. Trh nabízí mnoho různých solných produktů, jako jsou solné lampy, solné mýdla a solné koupele. Můžete si také koupit mnoho různých suvenýrů a dárků.

kolobřeh

Kolberg pevnost

Kolberg pevnost je historická pevnost, která se nachází v blízkosti Kolobřehu. Pevnost byla postavena v 18. století a byla využívána během mnoha válek. Dnes můžete navštívit pevnost a prohlédnout si mnoho různých historických artefaktů.

twierdzakolobrzeg.pl

FAQ

Jak se dostat do Kolobřehu?

Kolobřeh se nachází v severní části Polska a je snadno dostupný autem nebo vlakem. Pokud jedete autem, můžete se dostat do Kolobřehu po dálnici A1. Pokud jedete vlakem, můžete se dostat do Kolobřehu z Gdaňsku nebo Varšavy.

Jaké jsou nejlepší aktivity v Kolobřehu?

Kolobřeh nabízí mnoho různých aktivit, jako jsou procházky po pláži, návštěva lázní, prohlídka historických památek.

Mapa 

S láskou napsali a zveřejnili tým

Tipy

Inspirace 

Zažijte Lipno naplno: 10 tipů pro 2024

Zažijte Lipno naplno: 10 tipů pro 2024

Původní dřevařská obec se od poloviny 20. století, kdy byla dokončena stavba vodní nádrže Lipno, proměňuje v čím dál populárnější rekreační dovolenkové středisko. Kromě řady penzionů, hotelů a kempů tu objevíte například aquapark a bobovou dráhu, v zimě pak lyžařský...

Share This