kolobřeh

Kołobrzeg – Klenot polského pobřeží

autor: | Led 16, 2024 | 0 komentářů

Kolobřeh je malebné přímořské letovisko, které nabízí mnoho překvapivých míst a atrakcí. Můžete se těšit na pláže, lesy, jezera a písečné duny, a to je jen přírodní krása. Zábavní parky, historické budovy a rušné ulice také pomáhají udělat z Kolobřehu skvělé místo k návštěvě třeba v letních měsících.

Odpočinek v lázních

Kolobřeh je známý jako lázeňské město a nabízí mnoho různých lázeňských služeb. Můžete si vychutnat masáže, sauny, vířivky a další procedury, které vám pomohou uvolnit se a odpočinout si.

kolobřeh

Procházka po pobřeží a krásný Maják

Maják v Kolobřehu je jedním z nejvýznamnějších památek v oblasti. Maják byl postaven v roce 1945 a je vysoký 26 metrů. Můžete si prohlédnout maják z blízka a vychutnat si nádherný výhled na okolní krajinu.

Nejdelší molo

Molo je jedním z nejdelších mol v Polsku. Molo je dlouhé 220 metrů a nabízí nádherný výhled na moře. Můžete si zde prohlédnout mnoho různých obchodů a stánků a vychutnat si nádherný výhled na okolní krajinu.

Nejlepší nabídky ubytování v této obasti >>

Pláže v okolí Kolobřehu

Kolobřeh má nádherné pláže, které jsou neuvěřitelně dlouhé, nádherné a divoké. Pláže jsou ideální pro ty, kteří chtějí relaxovat a užívat si slunce a moře. Pokud máte rádi vodní sporty, můžete si pronajmout kajak nebo windsurfingovou desku a užít si vodu. 

Najdete ze solný trh

Solný trh v Kolobřehu je jedním z nejvýznamnějších trhů v oblasti. Trh nabízí mnoho různých solných produktů, jako jsou solné lampy, solné mýdla a solné koupele. Můžete si také koupit mnoho různých suvenýrů a dárků.

kolobřeh

Kolberg pevnost

Kolberg pevnost je historická pevnost, která se nachází v blízkosti Kolobřehu. Pevnost byla postavena v 18. století a byla využívána během mnoha válek. Dnes můžete navštívit pevnost a prohlédnout si mnoho různých historických artefaktů.

twierdzakolobrzeg.pl

FAQ

Jak se dostat do Kolobřehu?

Kolobřeh se nachází v severní části Polska a je snadno dostupný autem nebo vlakem. Pokud jedete autem, můžete se dostat do Kolobřehu po dálnici A1. Pokud jedete vlakem, můžete se dostat do Kolobřehu z Gdaňsku nebo Varšavy.

Jaké jsou nejlepší aktivity v Kolobřehu?

Kolobřeh nabízí mnoho různých aktivit, jako jsou procházky po pláži, návštěva lázní, prohlídka historických památek.

Mapa 

S láskou napsali a zveřejnili tým

Tipy

Inspirace 

7 tipů, co vidět v Malmö 

7 tipů, co vidět v Malmö 

Třetí největší město Švédska ležící na jihu země v regionu Scania. To je Malmö, které omývají vody Øresundské úžiny oddělující Švédsko od Dánska. Mnozí tak mohou Malmö znát ve spojení s Øresundským mostem vedoucí přes Øresund až do Kodaně. Malmö toho však nabízí...

Kodaňská čtvrť Kastrup

Kodaňská čtvrť Kastrup

Kodaňská městská část Kastrup leží v jižní části Kodaně, konkrétně na ostrově Amager. Pokud byste ji chtěli navštívit, museli byste se vydat na východní pobřeží ostrova, do obce Tårnby. Tato městská část je známá především díky zdejšímu mezinárodnímu letišti, které...

Tajemství Pevnosti Wisłoujście

Tajemství Pevnosti Wisłoujście

Pevnost Wisłoujście je historická stavba, která stojí u ústí řeky Visly do Baltského moře. Tato pevnost byla postavena v 15. století jako obranné dílo proti nepřátelským lodím. V průběhu staletí sloužila jako vojenská základna, ale také jako muzeum a dnes je jednou z...

Share This